5 išskirtinės 2016 metų idėjos, kad jūsų vonios interjeras džiugintų akį

Vonios plytelės reikalauja apmąstymų, ši investicija tarnaus ilgesniam. Su apmąstymais ateina begalė klausimų. Ar ekstravagantiškas vonios kambario nepradės varginti laikui bėgant? Kuriame išskirtinio dizaino namus, ar vonios kambarys neatrodys nuobodžiai? Ar medinės interjero detalės tinka prie jau išsirinktų plytelių? Tikimės, kad šie 5 namų stiliaus patarimai padės jūsų fantaziją nukreipti išskirtinai jaukaus vonios interjero link.

1. Glamūrinio stiliaus vonia. Dominuoja akmuo, veidrodžiai, šviestuvai bei detalių spindesys. Nedera kilimėliai, ryškių spalvų tekstilė. Tokia vonia prašosi daugiau erdvės ir šviesių spalvų. Atrodo tikrai įspūdingai, tiesa? Tik gerai pagalvokite – ar laikui bėgant šis spindesys nepradės varginti? Neabejoju, jei leidžiate sau įsirengti tokią vonią, jūsų pasaulis turėtų būti ir taip spalvingas, tad ar nevertėtų vonios pasirinkti labiau atpalaiduojančios, o ši variantą pasirinkti svečių voniai? Kad šis vonios stilius turi išskirtinį žavesį – niekaip nepaneigsi.

vonios kambarys

vonios kambarys

2. Natūralaus stiliaus vonios kambarys. Dominuoja harmoningos švelnios linijos, medis bei pritemdytas apšvietimas. Gerai tai, kad šis stilius pritaps ir didelėje ir mažoje erdvėse. Nedera šviestuvų gausa, ryškių spalvų tekstilė, prioritetas tokiame stiliuje – voniai, ne dušui. Didelę erdvę nesunkiai apstatysite: tinka ir paveikslas ir pinti krepšiai, arbatos staliukai bei krėslas. Mažoje erdvėje jaukumą padės išlaikyti žvakės ar kiti šviestuvai, kurie apgaubs vonios baldus prietema. Minusas tas, kad plytelių spalva turi atitikti medžio spalvą, kad mediniai, pinti daiktai harmoningai derėtų. Galite rinktis medžio imitacijos plyteles. Nebijokite integruoti žalumos, vazoninių augalų.

vonia8

3. Modernaus stiliaus vonios kambarys. Dominuoja geometrinės formos, išskirtinio dizaino vonios įranga bei vonios baldai, urbanistinės spalvos. Šis stilius išlaisvina jūsų savitumą, nes leidžia derinti klasikines plytelių, baldų spalvas su įvairiaspalve tekstile, ryškiais paveikslais. Taip pat apšvietimu pagal jūsų skonį. Interjerą nesunku paįvairinti naujais spalviniais elementais, nes šis stilius neįpareigoja ir suteikia laisvę stiliaus bandymams. Integruotas dušas suteiks erdvės mažai voniai.

vonia4

4. Vakarietiško stiliaus vonia. Dominuoja medis, ruda, bordo, raudona spalvos, įvairūs ornamentai bei prabangūs šviestuvai. Pagrindinis dėmesys tenka ne vonios baldams, bet sienoms. Toks vonios kambarys išskirtinis tuo, kad galima inkorporuoti daug įvairių detalių: tinka ir gyvūnų ar medžioklės motyvai, taip pat derinama tekstilė, vazoniniai augalai, žvakės, indai kvapams, lentynos. Ši vonia turi išskirtinio savitumo, tačiau pagrindinis minusas – gausa. Geriausias dalykas, ką reiktų derinti prie šio stiliaus, tai santūrumo jausmas, tą patartų interjero dizaineris. Tuomet, tikiu, pasiektumėte tą auksinį vidurį ir vonia atrodys puikiai.

vonia6

5. Apvalių erdvių vonios kambarys. Jeigu galvojate įsirengti vonios kambarį erdvėje, kur vyrauja netradiciniai sprendimai – tegul erdvė diktuoja stilių. Prie apvalėjančių sienų rinkitės švelnių formų vonios baldus, švelnių spalvų plyteles. Tuomet galite derinti griežtesnių formų menines kompozicijas, tamsių spalvų tekstilę, kilimėlį. Skliautus pabrėžti pasirinkite apšvietimą, orientuotą į lubas. Tokiose erdvėse ypač netiks standartinių formų vonios kriauklė, griežtų formų vonios baldai, kampuotas dušas. Taip pat netiks ryškios spalvos interjere. Nestandartinių formų erdvės vonios kambarys jums suteiks laisvės jausmą. Svarbu – pasistenkite neapkrauti erdvių nereikalingomis smulkmenomis tam, kad išlaikytumėte harmonijos ir atpalaidavimo jausmą.

vonia3