Nedidelės vonios interjeras: erdvės pojūtis

Mes tiesiog mylim vonios kambarį! Atsipalaiduojame vien įėjus – blizgančios plytelės, švelnus kilimėlis, purūs medvilniniai rankšluosčiai.. Ir jei dar nepamirštame gaivių kvapų.. Vis svajojame turėti laiko praleisti ten ilgiau, o kartu su mumis – žvakės, taurė vyno, vanduo ir kvapai. Arba džiaugiamės tekančiu vandeniu, primenančiu natūralią vandens tėkmę gamtoje. Svarbu – kad jaustumeisi ne kažkur įlindęs ir tam reikia erdvės pojūčio. O kad jūs žinotumėte, kiek mažai tereikia, kad iš nediduko kambario sukurtumėte visą atsipalaidavimo oazę! Šiame straipsnyje ir sužinosite.

Kiek įvairiausių stilių, idėjų. O jūs turite pasirinkti tik vieną iš jų. Vonios interjeras yra malonus tuo, kad rūpesčių mažiau nei kituose kambariuose: jums rūpi dušo kabina arba vonia, keli vonios baldai, klozetas ir kelios dekoro detalės. Svarbu išsirinkti ne tik tinkamą išdėstymą, bet ir išsirinkti tai, kas tinka mažoje erdvėje. Pirmiausia, kas turi šauti į galvą – santechnika. Jokių išsikišusių vamzdynų, masyvių vandens maišytuvų, ilgų santechnikos žarnelių. Pasirūpinkite, kad vonios įranka būtų tvarkinga ir taupi erdvės atžvilgiu. Tai reiškia, būtinos detalės bus smulkios, tad netrikdys mūsų pasąmonės ir leis mūsų protui atsipalaiduoti.

vonia2

Antras, bet svarbiausias patarimas – kuo mažiau masyvių detalių. Jei išsirinkote vonią – rinkitės pastatomą, su kojelėmis. Uždarius vonios apačią sienele, gali kauptis vanduo. Tad geresnis pasirinkimas – tuščia erdvė po vonia, kurią lengvai galėsite nuvalyti sušlapus. Tuštuma po ja suteiks erdvės jausmą. Jei išsirinkote dušą – integruokite į patį vonios kambarį, užims mažiau erdvės ir suteiks harmonijos ir lengvumo jausmą. Unitazą pasirinkite – pakabinamą. Po juo puikiai atrodys tualeto kilimėlis, kuris truputį pasislėpęs, atvers didesnę dalį grindų. Vienintelė išimtis – nesirinkite nedidelės vonios kriauklės. Kitaip jausitės suvaržytas prausiantis. Siūlyčiau geriau sumažinti spintelės po kriaukle dydį, ir taip pat palikti erdvės tarp jos ir grindų. Ir taip pat galite nebijoti didesnio veidrodžio. Ar didelis, ar mažas – erdvės jausmo suteiks tikrai.

Trečiasis patarimas jums – kuo mažiau nereikalingų daiktų. Kambarys nedidukas, daug smulkių detalių neleis atsipalaiduoti. Buteliukus talpinkite į nišą sienoje arba pasirūpinkite spintele šalia. Vonios baldai turėtų būti keli, o galbūt net turėtų užtekti vienos vonios spintelės. Vietoj dešimt dušo priemonių buteliukų, juos paslėpus spintelėje, išsitraukite žvakę ar smilkalinę. Vonios kambarys yra tokia nuostabi buto vieta, tad išsirinkę stilių, sukurkite vonios kambarį taip, kad galėtumėte pabėgti nuo chaoso ir pertekliaus. Leiskite sau pajausti švarą ir kūne ir prote.