Dekoratyvinis tinkas dažniau pasirenkamas nei įprasti dažai ar tapetai. Neapsisprendžiate kokių būdu dekoruoti namų sienas? Lietuvoje dekoratyviu tinku puošiamos įvairiausių patalpų sienos, o geriausia tai, kad dekoravimo drabai atliekami gerokai greičiau nei tapetų klijavimas ar dažymas. Norintiems išbandyti dekoratyvinio tinko naudojimą, galima rinkti mažą jų kiekį – prekybos centruose dabar siūloma įsigyti įvairaus dydžio talpose esantį dekoratyvinį tinką. Kas liečia jo įsigijimą, tai būtina žinoti, kad jis siūloma ne tik statybinių prekių parduotuvėse. Dekoratyvinis tinkas dabar siūlomas ir internete. Kai kurios statybinių medžiagų el. parduotuvės siūlo be galo didelį pasirinkimą, tad pirmiausia ir turėtumėte apžvelgti visus pasiūlymus elektroninėje erdvėje.

Dekoratyvinis tinkas yra geriausias pasirinkimas norintiems išvengti sienų paruošimo darbų.

Kuomet ruošiamasi dažymui ar tapetų klijavimui, prieš tai sienas būtina tinkamai paruošti. Jas reikia lyginti, o tam reikia pinigų. Lyginimo atveju turi būti perkamas tinkas bei kitos priemonės arba naudojamos gipso plokštės. Tapetų klijavimui irgi taikoma tas pat – būtini pasiruošimo darbai. Pabrėžtina, kad visi tokie pasiruošimo darbai atsieina gana nemažai. Pavyzdžiui, lyginimas ir grunto tepimas yra būtinas, nes juk nenorėtumėte, kad jūsų sienos būtų nelygios – su įdubimais ar iškilimais?

Dekoratyvinis tinkas pasižymi tuo, kad jį galima dėti iškart. Tai reiškia, kad tuo pačiu tinku išlyginamos ir sienos. Tai leidžia išvengti išlaidų pasiruošimui, nes jo tiesiog nebūna. Tiesa, dekoratyvinio tinko kaina gali būti gana nemaža. Viskas priklauso nuo gamintojo, kokybės ir pardavėjo. Tačiau, vis tiek reikėtų pabrėžti, kad bendra sienų dekoravimo dekoratyviniu tinku kaina bus mažesnė nei klijuojant tapetus ar sienas tiesiog dažant.

Dabar dekoratyvinis tinkas siūlomas ir internetinėse parduotuvėse.

Kadangi daugelis pardavėjų keliasi į elektroninę erdvę, tai ne paslaptis, kad ir statybinėmis prekėms prekiaujantys pardavėjai bando užimti savo vietą. Internete galite rasti žymiai gausesnį dekoratyvinio tinko asortimentą. Kiekviena el. parduotuvė gali pateikti skirtingus pasiūlymus, todėl jums reikės tik tinkamai pasirinkti pardavėją tiek. Pabrėžtina, kad dekoratyvinis tinkas internetu turėtų būti įsigyjamas tik iš patikimų el. parduotuvių.